Denní líčení

Přirozené, nenápadné líčení, které podtrhuje Vaše přednosti.

Večerní líčení

Výraznější líčení u kterého je možné použít třpytky, lesky a syté barvy. Dokonale ladí k celkovému vzhledu a je vhodné pro večírky, párty, plesy a jiné společenské události.

Svatební líčení

Přirozené i výrazné líčení, které vydrží celý náročný den. U tohoto líčení provádíme zkoušku před svatebním dnem, abychom dokonale sladili líčení se svatebními šaty a doplňky.

Fotomakeup

Různé druhy líčení za účelem focení. Kouřové líčení, glamour líčení, líčení na černobílou fotografii, extravagantní líčení, nahé líčení, líčení na tabla a reklamu.

Ceník líčení

Denní a business líčení 400,-Kč

Večerní a slavnostní líčení 600,-Kč

 

Prodlužování řás LASH STYLIST

Být nositelkou dlouhých, hustých a zatočených řas je snem snad každé ženy. Vždyť právě oči jsou považovány za tzv. okno do duše. Pro dosažení co možná nejlepšího efektu se již v dnešní době nabízí prodlužování řas pomocí přírodních materiálů, výsledek je pak velmi přirozený a řasy skvěle drží. Principem je nanášení prodloužených řas na řasy klientky, finální vzhled je tak dokonalý, že již není potřeba používat řasenku. Další příjemnou stránkou je jistě i fakt, že běžné aktivity jako například sport, sprchování či návštěva sauny nemají na stav řas žádný vliv. Prodlužování řas, to je krása pro každou ženu.

Ceny prodlužování řas

Řasa na řasu       

- nový set                  1 200,- Kč

- doplnění do 4 týdnů     590,- Kč

- doplnění do 2 týdnů     490,- Kč

 

AM Cosmetics s.r.o.
Nad Přehradou 2442
738 01 Frýdek-Místek
+420 731 966 722
alena@amcosmetics.cz
© 2018 AM Cosmetics s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design by: MichalKnytl.cz